QR City
Show info
Content not available in your language.

SWIS-SHOP

SKATESHOP & SNOWBOARDSHOP

Shopping

Swis Shop, to je legendární obchod plný toho nejlepšího oblečení a super zboží pro všechny příznivce snowboardových a skateboardových top značek. A samozřejmě nejen pro ně.

Pokud vám učaroval svět extrémních sportů nebo jestli se vám jenom líbí móda těmito sporty ovlivněná, tak jste tu správně. Čeká tu na vás totiž to nejlepší zboží od téměř 200 známých značek (Horsefeathers,QuiksilverDakineDCRoxyVans). Těch tzv. „coreových“, tedy značek, co jsou s touto kulturou neodmyslitelně spjaty, i těch, které možná nemají tak zvučné jméno, ale nejsou o nic míň kvalitní.

Jestli sháníte vybavení na skejt, na bmx kola,surfing na mořských vlnách nebo freeride na zasněžených bílých svazích, nemusíte hledat dál. Najdete tu vše potřebné včetně ochranných pomůcek a náhradních dílů. 

Batohy, pouzdra na notebooky a parádní sluchátka. Ale taky hlavně spoustu stylových bot a streetového oblečení a doplňků na léto i zimu -  u nás vždy z aktuální kolekce. Věci, co obléknete do práce, do školy. Na jízdu ulicemi i večer za zábavou. Vše je nachystané pro nejpohodlnější a nejsnazší nákup, při kterém vás nebude nic rušit. Chceme abyste se k nám vraceli, proto jsme nachystali systém slev, věrnostních bonusů.

Ke stažení